Eladó családi ház, DHZ021325
Vép

26 900 000 Ft

66 000 €

  • 80m²
  • 3 szoba
Kiemelt megbízás

Eladó egy 26 900 000 HUF-os áron kínált, felújítandó téglaépítésű ingatlan Vép csendes utcájában. Az elhelyezkedése és szerkezete révén ez a lakás kiemelkedő lehetőséget kínál a jövőbeli tulajdonosok számára.
A fűtésről gázkonvektor gondoskodik, amely rugalmasságot ad a használat és a fenntartási költségek tekintetében. A létesítmények és az infrastruktúra szempontjából a település kiválónak minősül, csupán a lakás felújításra szorul, hogy igazi otthonná válhasson.
Az ingatlan vonzerejét növeli, hogy Vép kedvező elhelyezkedése és csendes környezete ideális választássá teszi azok számára, akik nyugalomra és pihenésre vágynak, miközben a városi kényelem is könnyedén elérhető.
Ez az ingatlan kiváló lehetőséget kínál befektetésre vagy egy családi otthon létrehozására egyaránt. Ne hagyja ki a lehetőséget, hogy az Ön által áhított otthon tulajdonosa legyen egy nyugodt, mégis könnyen elérhető helyen.
Vegye fel velünk a kapcsolatot, hogy megtekintse ezt a különleges ajánlatot Vépen. Várjuk, hogy segíthessünk az Ön ingatlanvásárlási álmának megvalósításában!

Regisztrációs szám

DHZ021325

Az ingatlan adatai

Értékesités
eladó
Jogi státusz
használt
Jelleg
ház
Építési mód
tégla
Méret
80 m²
Bruttó méret
80 m²
Telek méret
780 m²
Belmagasság
270 cm
Lakáson belüli szintszám
1
Tájolás
Észak
Állapot
Felújítandó
Homlokzat állapota
Átlagon aluli
Építés éve
1950
Fürdőszobák száma
1
Fekvés
utcai
Víz
Van
Gáz
Van
Villany
Van
Csatorna
Van

Helyiségek

szoba
26.5 m²
szoba
9.43 m²
szoba
9.43 m²
konyha-étkező
15.54 m²
wc
0.91 m²
kamra
4.2 m²
Csejtey Krisztina
Csejtey Krisztina

Hitelszakértő

Irodánk kínálatából - Szombathely – Széll Kálmán utca

eladó családi ház

Index image
44

eladó családi ház

Index image
38

eladó lakás

Index image
19

eladó családi ház

Index image
17

eladó családi ház

Index image
27

eladó családi ház

Index image
34