Eladó újépítésű lakás, DLK085665
Budapest VIII. kerület, Palotanegyed

89 900 000 Ft

221 000 €

  • 65m²
  • 2 szoba
Kiemelt megbízás

EGYEDI LEHETŐSÉG!Mária utcai tetőtérbeépítés egyik lakrészének a kialakítása, hamarosan befejeződik.
A 68 nm-es lakrész, amerikai konyhás nappalival, egy 10 nm-es galériával+ egy tágas hálószobával, egy közlekedővel és egy fürdő-wc-vel lett kialakítva. A fűtéséről 2db inverteres hűtő-fűtő, hőszivattyúra alkalmas klíma gondoskodik a fürdőt elektromos padlófűtés teszi  komfortossá.A magas színvonalú beépített konyha és a fürdőszoba berendezése is  része az irányárnak.Az építő nagy hangsúlyt fektetett a vörösfenyőből készült eredeti tetőszerkezet megőrzésére, így egyedi atmoszférát teremtett az ingatlan belső megjelenésének.
A ingatlan befektetésnek is ideális, az elhelyezkedése és a rövidtávú bérbeadás lehetősége miatt.Az ingatlan elhelyezkedése ideális választás azok számára, akik a városi élet dinamizmusát és kényelmét részesítik előnyben, ugyanakkor értékelik a természet közelségét és a nyugodt környezetet is. Az egyetemek közelsége révén kitűnő befektetés is lehet, hiszen a diákok körében is nagy kereslet van a jól megközelíthető, mégis nyugalmas környezetben lévő lakásokra.
A lakás több manzárterkélyes ablakával nemcsak a napfény árasztja el a teret egész nap, hanem a városra nyíló lélegzetelállító panorámával is elbűvöli lakóit. Ébredjen minden reggel a város fölött, és élvezze a lenyűgöző látványt, amelyet otthonából nyújt. A környék számos szolgáltatása, mint például bevásárlóközpontok, éttermek és kávézók, sétányok a friss levegőn való sétáláshoz, tovább növeli ezen ingatlan vonz erejét.Ne szalassza el ezt a kivételes lehetőséget, hívjom még ma, hogy megmutathassam ezt az ingatlant.

Regisztrációs szám

DLK085665

Az ingatlan adatai

Értékesités
eladó
Jogi státusz
új
Jelleg
lakás
Építési mód
tégla
Méret
65 m²
Bruttó méret
65 m²
Belmagasság
270 cm
Lakáson belüli szintszám
2
Tájolás
Észak-kelet
Panoráma
Egyéb
Lépcsőház típusa
zárt lépcsőház
Állapot
Homlokzat állapota
Építés éve
1895
Fürdőszobák száma
1

Helyiségek

nappali-konyha
36.1 m²
szoba
21.31 m²
fürdőszoba-wc
5.1 m²
közlekedő
2.5 m²
Pongó Miklós
Pongó Miklós

Hitelszakértő

Irodánk kínálatából - VIII. kerület - József körút

eladó lakás

Index image
13

eladó lakás

Index image
13

eladó újépítésű lakás

Index image
4

eladó újépítésű lakás

Index image
4

eladó telek

Index image
8

eladó kereskedelmi ingatlan

Index image
9

eladó újépítésű lakás

Index image
23

eladó lakás

Index image
18