Eladó családi ház, H499799
Vonyarcvashegy

204 160 080 Ft

498 000 €

  • 210m²
  • 4 szoba
Kiemelt megbízás

Igazi gyöngyszem Vonyarcvashegyen!
Eladó egy különleges és egyedi tervezésű ház 500 m-re a Balatontól !

A ház jellemzői :
- A ház 1998-ban épült és a mai napig folyamatosan karbantartott, felújított.
- Két emeleten (földszint/első emelet) terül el, és körülbelül 140 m2 lakóterületet kínál
- Felosztása: nappali gyönyörű kandallóval, étkező, 2 hálószoba nagy beépített gardróbbal, nyitott garzon, mint ideális munka vagy pihenő rész,konyha, kamra, 2 fürdőszoba, vendég wc, előtér ruhatárral, és egy tároló a tisztítószereknek

- A felső szinten a ferde mennyezet különleges otthonosságot kölcsönöz, a tóra néző kis erkély pedig egy nyugodt reggeli elfogyasztására csábít.
A földszinten található 65 m2-es terasz modern rácsos pergolával és szellőzővel felszerelt. Két fedett rész és kijárat a nappaliból és az étkezőből.

Ezen kívül az egész házhoz tartozik egy közel 60 m2-es külön bejáratú járólapozott pince és egyben teljesen fűtött , 5 szobára osztva, melyhez tartozik még a nagy mosókonyha és szerszámtároló.

Tartozik még a házhoz egy nagy mélygarázs elektromos kapunyitással és az előtte lévő további fedett terület egy másik jármű számára. Az udvari bejáratban további parkolóhelyek vannak a járművek számára.

Továbbá a házban van videó- és riasztórendszer , automata kapunyitás az udvari bejáratnál, elektromos redőnyök, szúnyogháló az ablakokon, gáz központi fűtés, 4 db klíma (hűtés/fűtés) és vízlágyító rendszer.

A közel 2400 m2-es telek sok mindent kínál.
Mindent úgy terveztek, hogy praktikusan és sok munka nélkül karbantartható legyen.
A 9x4 méteres római lépcsős medencét komplett tetőfedéssel, korszerű technikával, igény szerint egész évben fűtéssel, tágas napozótér veszi körül. Ez magában foglal egy teljesen felszerelt, 9 m2-es medencebárt, mellette 20 m2-es napozóágyat és egy szabadtéri zuhanyzót.

Ezen kívül van a kertben egy 30 m2-es kerti szerszámtároló és egy 15m2-es kerti fedett pergolás konyha ,pizzasütő kemencével és kerti grillel.
A fúrt kút a kert folyamatos öntözésére szolgál saját vízzel. 4000 l összkapacitású kerti ciszterna is megtalálható a kertben .
Ezen kívül számos növény mint ; diófa, málna, áfonya , ribizli stb.

Ha felkeltette érdeklődését ez a gyönyörű ingatlan , ne habozzon felkeresni .
Előre egyeztetett időpontban szívesen megmutatom !

Regisztrációs szám

H499799

Az ingatlan adatai

Értékesités
eladó
Jogi státusz
használt
Jelleg
ház
Építési mód
tégla
Méret
210 m²
Bruttó méret
250 m²
Telek méret
2 314 m²
Terasz / erkély mérete
63,9 m²
Fűtés
Gáz cirkó
Belmagasság
270 cm
Lakáson belüli szintszám
1
Tájolás
Dél-nyugat
Állapot
Kiváló
Homlokzat állapota
Kiváló
Pince
Önálló
Környék
csendes, zöld, központi
Építés éve
1998
Fürdőszobák száma
2
Garázs
Benne van az árban
Garázs férőhely
1
Fedett beállók száma
1
Víz
Van
Gáz
Van
Villany
Van
Csatorna
Van
Tároló
Önálló
Vízpart távolsága
500 méterre

Helyiségek

előszoba
3.1 m²
wc-kézmosó
1.8 m²
tároló
2 m²
fürdőszoba-wc
6 m²
közlekedő
9.3 m²
konyha
5.6 m²
kamra
1.8 m²
ebédlő
9 m²
nappali
21.6 m²
terasz
60.5 m²
előszoba
16.2 m²
szoba
14.3 m²
gardrób
4.8 m²
fürdőszoba-wc
3.2 m²
hálószoba
15.7 m²
erkély
3.4 m²
garázs
21 m²
pince
51.2 m²

Irodánk kínálatából - Keszthely - Kossuth Lajos utca

eladó családi ház

Index image
24

eladó családi ház

Index image
28

eladó családi ház

Index image
26

eladó családi ház

Index image
18

eladó nyaraló

Index image
9