Eladó lakás, H497561
Debrecen, Belváros

86 490 000 Ft

214 000 €

  • 92m²
  • 5 szoba
  • 2. emelet
Kiemelt megbízás

Debrecen Belvárosában belső kétszintes társasházi lakás eladó!

Eladó Debrecen Belvárosában, a város szívében, egy kétemeletes, 21 lakásos társasház 2. emeletén egy nettó 92 nm-es, belső kétszintes, duplakomfortos lakás, amely ideális választás lehet családosok, fiatal felnőttek számára, akár saját otthonnak, akár befektetésnek . Az ingatlan tágas nappalival, 4 szobával, 2 fürdőszobával rendelkezik, ezenkívül tartozik hozzá egy 3 nm-es erkély. Az erkély a belső udvarra néz.
A világos és modern nappali tökéletes helyszín a közös családi pillanatok eltöltésére, míg a 3 nm-es erkélyről gyönyörű panoráma nyílik a környékre. A lakás fűtése gáz cirkó rendszerrel és klímával történik, ami hatékony és gazdaságos megoldást kínál a téli hónapokban. A lakás mindkét szintjén felszerelt inverteres klíma ( felső szinten 1 db a lenti szinten 2 db) a nyári melegben is kellemes hőmérsékletet biztosít. A lakásba modern, gépesített konyhabútor került beépítésre. Az elmúlt évben a lakás alsó szintjén sor került a nyílászárók cseréjére- hőszigetelt, háromrétegű műanyag ablakok erkélyajtó-, illetve az ingatlan új, acélmerevítéses, szigetelt bejárati ajtót kapott. A lakás felső szintjén Velux típusú fa tetőtéri ablakok találhatóak. A felső szintre egy különleges kovácsoltvas lépcsőn lehet feljutni. A felső szint közlekedőjében és a lenti szobában tárolás szempontjából nagyon praktikus , nagyméretű, kiváló minőségű beépített szekrények beépítésére került sor. A lakás biztonságáról a kiépített riasztórendszer gondoskodik.

Az ingatlan a Belváros egyik csendes utcájában található. A környék ellátottsága kiváló; a Piac utca közelségéből adódóan a boltok, éttermek, kávézók a könnyen megközelíthetőek. A lakás a Nagyállomáshoz is közel van, a buszmegállók és villamosmegállók, óvodák és bölcsőde is pár perces sétával elérhetőek. Ez a lakás nemcsak egy otthon, hanem egy lehetőség is, hogy egy dinamikus és élénk városrész részesévé váljon.
A lakáshoz opcionális jelleggel vásárolható egy 29nm nagyságú,,Hörmann kapus, polcos dupla garázs 16 millió Ft-ért.

További kérdésekkel és megtekintési időponttal kapcsolatban várjuk hívását a hét minden napján!

Regisztrációs szám

H497561

Az ingatlan adatai

Értékesités
eladó
Jogi státusz
használt
Jelleg
lakás
Építési mód
tégla
Méret
92 m²
Bruttó méret
106 m²
Terasz / erkély mérete
3 m²
Fűtés
Gáz cirkó
Belmagasság
270 cm
Lakáson belüli szintszám
2
Tájolás
Nyugat
Panoráma
városi panoráma
Lépcsőház típusa
zárt lépcsőház
Állapot
Homlokzat állapota
Lépcsőház állapota
Környék
csendes, jó közlekedés, központi
Építés éve
2004
Fürdőszobák száma
2
Fekvés
udvari
Közös költség
14000
Garázs
Külön vásárolható
Víz
Van
Gáz
Van
Villany
Van
Csatorna
Van

Helyiségek

hálószoba
11.34 m²
hálószoba
7.3 m²
hálószoba
5.58 m²
dolgozószoba
6.35 m²
nappali
19 m²
konyha-étkező
13.1 m²
fürdőszoba
3.73 m²
egyéb helyiség
1.17 m²
kamra
1.62 m²
előszoba
4.94 m²
fürdőszoba-wc
4.46 m²
közlekedő
10.33 m²
erkély
3.12 m²
Plébán László
Plébán László

Hitelszakértő

Irodánk kínálatából - Debrecen - Hatvan utca

for sale apartment

Index image
31

for sale family house

Index image
11

for sale family house

Index image
13

for sale apartment

Index image
12

for sale plot

Index image
1